Filmai


Pavadinimas: Trainspotting (Traukinių žymėjimas)

Daugiau informacijos: http://www.imdb.com/title/tt0117951/

Aprašymas: Markas Rentonas – sąmojingas, linksmas, bet ir liguistas, o kartais tiesiog nepakenčiamas – mūsų laikų herojus. Jo gyvenimas – klaikus narkotikų, sekso, naktinių diskotekų ir aistros futbolui mišinys. Begalė nevykėlių, melagių, psichopatų, vagišių ir valkatų dedasi jo draugais. Markas kartais bando atsikratyti įsisenėjusių įpročių, bet nesėkmingai. Jis ir pats niekaip negali apsispręsti, ką pasirinkti: dabartinį pavojingą, beprotišką lėkimą nežinia kur, ar ramų, padorų ir viskuo aprūpintų gyvenimų.Pavadinimas: Candy (Kendė)

Daugiau informacijos: http://www.imdb.com/title/tt0424880/

Aprašymas: Blogiau nebūna – jauna menininkė įsimyli poetą... Būdami kartu Kendė ir Denas nebijo ateities. Tačiau ne meilė numalšino šią baimę. Tai padarė heroinas... Jam pasibaigus, įsimylėjėlių rojus nutolsta. Tačiau veikėjai desperatiškai ilgisi ankstesnės narkotinės "idilės" – jie nusprendžia susituokti. Jei jau į pražūtį - tai kartu...
Pavadinimas: Requiem for a Dream (Requiem svajonei)

Daugiau informacijos: http://www.imdb.com/title/tt0180093/

Aprašymas: Filme lygiagreciai vaizduojami vienišos, be perstojo žiurincios televizoriu našles Saros Goldfarb, jos sunaus Hario, šio drauges Marion ir narkotiku prekeivio Tyrone gyvenimai. Po to, kai sužino, kad dalyvaus TV žaidime, Sara pradeda vartoti dietines tabletes, nes bijo, kad jai netiks laimeta raudona suknia. Tuo pat metu Harris ir jo draugai vartoja kokaina ir heroina. Narkotinems medžiagoms užvaldant prota, kuna ir, galu gale, siela, visu ju gyvenimas pradeda spirale ristis atgal...Pavadinimas: The Basketball Diaries (Krepšininko dienoraštis)

Daugiau informacijos: http://www.imdb.com/title/tt0112461/

Aprašymas: Kultinio Niujorko rašytojo Jimo Carrollo autobiografinio romano apie paauglio narkomano gyvenima ir svajones ekranizacija.
Džimas svajoja tapti profesionaliu krepšininku ir jau dabar yra mokyklos komandos žvaigžde. Švelnaus budo vaikinas, kuris rašo dienorašti ir kuria eiles, del nuolatinio streso ir negailestingo gyvenimo naštos spaudimo tampa narkomanu ir vagimi.


Pavadinimas: Blow (Kokainas)

Daugiau informacijos: http://www.imdb.com/title/tt0221027/

Aprašymas: Džordžui Jangui, trokštančiam praturtėti bet kokia kaina, narkotikų platinimas atrodo lengviausias ir greičiausias kelias į sėkmę. Įgyvendindamas tobulą planą šalyje išplatinti didelį kiekį narkotikų, jis sutinka žavią būtybę Barbarą, kuri vėliau tampa jo žmona. Milijonai dolerių, gražuolė žmona, žavi dukrelė... Tačiau viskas greitai susikomplikuoja, kai Džordžą išduoda jo draugu save vadinęs Diego.


Jei turite pasiulyti savo gerų matytu filmų šia tema prašome parašyti man emeilu visa@info.lt su filmų pavadinimu