AMFETAMINAI


Istorija
 
Amfetaminai yra sintetiniai stimuliantai.Anksčiau jie būdavo skiriami žmonėms norintiems suliesėti taip pat ir nuo depresijos. Šiuo metu gydymo tikslams jie yra beveik nebenaudojami. Antrojo pasaulinio karo metais jais būdavo maitinami kareiviai. Vartodami amfetaminus jie tapdavo žiauresniais. Dabar amfetaminai dažniausiai yra gaminami nelegaliose laboratorijose.

Išvaizda

Amfa
  Dažniausiai yra vartojamas amfetamino sulfatas. Šie milteliai yra pilkai baltos spalvos. Dažniausiai jie yra parduodami mažais polietileniniais maišeliais, rečiau pasitaiko supakuotų į popieriaus vokelius. Iš tikrųjų, šiuose milteliuose tėra tik 3-5% amfetamino sulfato. Visa kita tėra tik priemaišos(soda, paracetamolis...).

Amfa

Vartojimas

Miltelius sumaišyti su vandeniu ar vaisvandeniais ir juos išgerti.
Miltelius galima įtraukti pro nosį.
Miltelius sumaišius su vandeniu galima susišvirkšti (pavojingiausias būdas).
Specialiai apdorotas amfas yra vadinamas "ledu" jis yra rūkomas.
Negalima vartoti su alkoholiu, galima mirti.

Poveikis

Vartojantis amfetaminus žmogus jaučiasi žvalus, stiprus, susijaudinęs. Jis nenori valgyti, miegoti. Amfetaminai veikia nervų, kraujotakos, kvėpavimo sistemas.

Šalutinis poveikis

Po trijų-keturių valandų narkotikų poveikis baigiasi. Žmogus pasijunta pavargęs, labai alkanas ir irzlus. Pavartojus šį narkotiką, dar porą dienų jus persekios bloga nuotaika, dirglumas, irzlumas. Šios dienos yra tikrai sunkios, kartais net nepakeliamos. Dažnai vartojant amfą gali būti pažeistos kraujagyslės, sutrikti širdies veikla, sumažėti atsparumas ligoms, išsivystyti rimta paranojos forma. Kai kurie žmonės teigia, jog pavartojus amfetaminą, negalima praustis po dušu. Gali pasidaryti bloga.

Apytikslė kaina

40 litų.

Specifiniai požymiai ir ženklai

Požymiai: energijos padidėjimas, mieguistumas, agresyvumas, paranoja, apetito netekimas.
Ženklai: maži popieriaus vokeliai; baltų, geltonų arba rausvų miltelių pėdsakai; tabletės; adatos ir švirkštai (jeigu amfetaminas yra leidžiamas).