KREKAS


Istorija

Rūkant kreką traška, todėl nuo angliško žodžio crackle yra pavadintas kreku. Krekas yra greičiau veikianti kokaino rūšis. Jis yra sumaišomas su vandeniu ir cheminėmis medžiagomis pvz.:kepimo milteliais. Po to iš šio mišinio yra išgarinamas visas vanduo. Gauta kietoka medžiaga yra kaitinama ir ji gali būti rūkoma.

Išvaizda

Gelsvi vaškiniai trupinėliai. Pasitaiko ir baltų granulių, kurios panašios į miltus.
Krekas
Krekas
Krekas

Vartojimas

Krekas yra sukemšamas į metalinį vamzdelį ir padegamas, o garai yra įkvepiami.
Krekas yra dedamas ant metalinio tinklelio, kuris yra laikomas virš ugnies. Tada garai yra įkvepiami per butelį, kuris neturi dugno.

Poveikis

Krekas pradeda veikti po 10 sekundzių, nes tada narkotinės medžiagos atkeliauja į smegenis. Tada vartotojas pajunta labai didelį malonumą, trunkantį apie 10 minučių. Po didelės malonumo bangos užplūsta didelė nevilties, ar agresyvumo banga. Vartotojui reikia dar vienos dozės.

Šalutinis poveikis

Pavartojus kreko, prablaivėjimas yra labai sunkus. Žmogus siaubingai jaučiasi, norint įveikti šitą jausmą, reikia dar vienos dozės, tik šį karą dar didesnės. Prie kreko labai greitai priprantama dėl noro numalšinti nemalonius jausmus, kurie yra jaučiami pasibaigus kreko poveikiui. Kai kurie kreko vartotojai vėliau pradeda vartoti heroiną, ar kitus stiprius narkotikus. Kreko vartotojai yra irzlūs, užsidarę, nesivaldo, daro nusikaltimus, praranda savigarbą.

Apytikslė kaina

Kreko kaina nežinoma.

Specifiniai požymiai ir ženklai

Požymiai: agresija; nuo ryškios šviesos skauda akis; greitas susijaudinimas.
Ženklai: maži trupinėliai; buteliai su pradegintomis dugne skylutėmis.